Bez kategorii

Nowe części do BMW – Co wyróżnia tę markę?

Nowe części do BMW

Kochasz wszystko, co związane z motoryzacją? To tak jak my! A może zastanawiasz się nad kupnem nowego samochodu i bierzesz pod uwagę model marki BMW? W tym artykule powiemy więcej na temat tych samochodów.

Nowe części do BMW – Marka, która wciąż nas zaskakuje
Historia marki BMW zaczęła się w 1916 roku. Siedziba tego producenta mieści w Monachium, w Bawarii, na południu Niemiec. Korzenie BMW sięgają do trzech firm: Rapp Motorenwerke, Bayerische Flugzeugwerke (BFw) i Fahrzeugfabrik Eisenach. Co ciekawe, początkowo firma wytwarzała spalinowe silniki lotnicze. Następnie zajęła się produkcją motocykli. O pierwszych samochodach marki BMW nieoficjalnie mówi się od 1918 roku. Były to jednak tylko prototypy. Pierwszy samochód, jaki wyprodukowało BMW i który dostał się do sprzedaży to niewielki Dixi. Powstało łącznie 2000 egzemplarzy tego pojazdu. Obecnie samochody tej marki są jednymi z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych spośród klasy wyższej. Ma to jedną ogromną zaletę dla posiadaczy takiego auta – w razie awarii nowe części do BMW są łatwo dostępne. Kupimy je w niejednej hurtowni. Uważać jednak trzeba, aby części faktycznie były oryginalne. Powiedzmy sobie teraz o kilku popularnych modelach BMW i ich zaletach.

Tak wiele możliwości i wygód

Aktualnie podstawę gamy samochodów BMW stanowią Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5, Seria 6, Seria 7 oraz crossovery i SUV-y: od X1 do X6. Wśród BMW znajdziemy także sportowego roadstera Z4 oraz ekologiczną gamę modeli BMWi: i3 i i8. W zeszłym roku w Polsce zarejestrowano aż 18 303 samochody tej marki. To naprawdę wiele. Poniżej lista najchętniej kupowanych samochodów tej marki:

BMW serii 3 – niezawodny klasyk,

BMW X3 – nowoczesny i unikatowy wygląd,

BMW X5 – zwiększone bezpieczeństwo i dynamika jazdy,

BMW serii 5 – jest to jeden z lepszych modeli limuzyn,

BMW serii 7 – tak jak z serii 5 – chodzi o limuzyny, jednak jakością i wyglądem znacznie przewyższyło serię wcześniejszą.

Samochody marki BMW z całą pewnością jeszcze wiele lat będą jednymi z najbardziej renomowanych. Dlatego zmieniając auto, warto postawić na BMW.